Programowanie jest wspaniałą przygodą, która daje mi mnóstwo satysfakcji. Wymaga czasu, cierpliwości i pełnego zaangażowania. Rozwijając swoje projekty w swoim wolnym czasie świetnie się bawię. Mam również nadzieję, że są one Wam przydatne. Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. To się nigdy nie zmieni. Mój czas, utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty.


JEŚLI CHCIAŁBYŚ WESPRZEĆ MOJĄ PRACĘ ROZWAŻ PROSZĘ WSPARCIE FINANSOWE. PRZEKAZUJĄC DOWOLNĄ DAROWIZNĘ, DOCENISZ MÓJ WYSIŁEK ORAZ CZAS SPĘDZONY NAD ROZWOJEM MOICH PROJEKTÓW. KAŻDA, NAWET NAJMNIEJSZA WPŁATA MA SENS I JEST OLBRZYMIĄ MOTYWACJĄ DO DALSZEJ PRACY!


Możesz dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku (BRE Bank SA). Jeśli chcesz, możesz w tytule płatności dodać nazwę projektu, który chcesz wesprzeć. Informacja ta, pozwoli mi zorientować się, który z projektów jest dla Ciebie najbardziej użyteczny i że chcesz przyczynić się do jego dalszego rozwoju. Szczegółowe informacje podano poniżej. W przypadku płatności w systemie PayPal wystarczy kliknąć poniższy przycisk, który przekieruje Was bezpośrednio do systemu PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie.


Rozumiem również, że nie każdy może sobie pozwolić na wniesienie wkładu finansowego. Mimo to, wciąż możesz pomóc poprzez promocję moich projektów. Możesz również wyrazić swoją opinię i przesłać sugestie, które uczynią je jeszcze lepszymi i bardziej przydatnymi dla wszystkich.

Chcę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do dalszego rozwoju tej strony internetowej i projektów, nad którymi pracowałem przez lata. Jestem na zawsze wdzięczny.