×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

INSTALL CREATOR

Program Clickteam Install Creator jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profesjonalnych instalatorów dla systemu Windows. Największą zaletą opisywanego oprogramowania jest jego wyjątkowa wygoda i prostota w użytkowaniu połączona z dużą funkcjonalnością.

W przeciwieństwie do innych tego typu programów, tworzenie instalatora wykonywane jest w pełni automatycznie, poprzez wbudowany kreator. Istnieje także możliwość ręcznej edycji każdej właściwości. Co ważne, program Install Creator rozprowadzany jest oprócz płatnych wersji także w formie darmowej (w której jedynym mankamentem jest pojawiająca się na ostatniej stronie informacja o producencie oraz przycisk z odnośnikiem do strony, na której można zarejestrować program). Dostępny jest program Install Creator (pobierz | kup licencję oraz Install Creator Pro (pobierz | kup licencję). Więcej informacji można znaleźć na stronie programu (po angielsku).

Install Creator

Install Creator (wersja niezarejestrowana)

Wersja niezarejestrowana (darmowa) to kompletna wersja Install Creatora z nieograniczoną możliwością tworzenia instalatorów, zarówno dla produktów komercyjnych jak i niekomercyjnych. Każdy z utworzonych instalatorów zawiera stronę z informacjami, które są zachętą do kupna wersji płatnej. Informacje te prezentowane są na koniec procesu instalowania naszej aplikacji. Jest to jedyna niedogodność wprowadzona przez producenta - nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności.


Install Creator (wersja zarejestrowana)

Wersja zarejestrowana (płatna) to taka sama wersja jak powyższa, ale na ostatniej stronie instalatora nie są wyświetlane informacje zachęcające do kupna wersji płatnej. Także tutaj, mamy możliwość tworzenia instalatorów, zarówno dla komercyjnych jak i niekomercyjnych produktów.

Install Creator PRO

Install Creator PRO (demo)

Wersja profesjonalna niezarejestrowana (demo) to wersja, która prezentuje wszystkie możliwości płatnej wersji programu Install Creator Pro, który przeznaczony jest do profesjonalnego wykorzystania. Jest to wersja demo - do profesjonalnego używania konieczne jest wykupienie licencji.


Install Creator PRO

Wersja profesjonalna zarejestrowana (płatna) to wersja stworzona specjalnie do profesjonalnego wykorzystania, szczególnie dla ludzi tworzących oprogramowanie shareware oraz tworzących rejestrowalne wersje demonstracyjne swoich programów. Zasadniczo interfejs jest taki sam jak w programie Install Creator, mamy jednak możliwość dodania do instalatora kilku wersji instalowanego oprogramowania. Na przykład jedna wersja dla użytkowników niezarejestrowanych, a druga dla użytkowników zarejestrowanych z możliwością zabezpieczenia jej kodem rejestracyjnym i innymi ciekawymi funkcjami. Więcej opisuję poniżej w sekcji właściwości.

INSTALL CREATOR - POLSKA WERSJA

Poniżej znajdziesz nieoficjalną polską wersję programu Install Creator. Aby móc używać mojego pakietu lokalizacyjnego, musisz najpierw pobrać odpowiednią wersję programu i ewentualnie wykupić licencję (dla wersji zarejestrowanej). Polskie pakiety lokalizacyjne Install Creator zostały wydane w dniu 10 października 2015.

Dopiero po prawidłowym zainstalowaniu oprogramowania i ewentualnym wykupieniu licencji na jego użytkowanie, możesz zainstalować mój pakiet spolszczający. Polski interfejs oraz w pełni spolonizowana dokumentacja znacznie ułatwia pracę oraz czyni ją jeszcze bardziej wydajną i intuicyjną.


Należy mieć świadomość, że jest to nieoficjalny pakiet lokalizacyjny. W związku z tym, twórcy programu Install Creator, firma ClickTeam, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne problemy z działaniem programu zmodyfikowanego polskim pakietem lokalizacyjnym. Instalując polski pakiet lokalizacyjny zgadzasz się na to i robisz to na własną odpowiedzialność.


Install Creator

Wersja: 2.0 build 45 (Pobrano: 1577 razy)
Rozmiar pliku: 1,32 MiB (1385703 bajtów)
SHA256: 1e656185f98ed3a3eee69c05ebbb7ed45a51cd916f08189f6af64e0a92b9a9ce

Wersja: 2.0 build 45 (Pobrano: 1139 razy)
Rozmiar pliku: 1,32 MiB (1385787 bajtów)
SHA256: 2ff2a721fab172f1ab7e77774978c698899249076747675c872eaa9b2f6780b8

Wersja: 2.0 build 45 (Pobrano: 1280 razy)
Rozmiar pliku: 1,70 MiB (1790870 bajtów)
SHA256: 7123d367e354baefc7131376b2e3bbab1055dd45ba920b9f1ee2047cb1b72efc


Jeśli nie wiesz jak zainstalować polski pakiet lokalizacyjny programu Install Creator odwiedź stronę, która krok po kroku wyjaśnia proces instalacji.