Install Creator

Program Clickteam Install Creator jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profesjonalnych instalatorów dla systemu Windows. Największą zaletą opisywanego oprogramowania jest jego wyjątkowa wygoda i prostota w użytkowaniu połączona z dużą funkcjonalnością.

W przeciwieństwie do innych tego typu programów, tworzenie instalatora wykonywane jest w pełni automatycznie, poprzez wbudowany kreator. Istnieje także możliwość ręcznej edycji każdej właściwości. Co ważne, program Install Creator rozprowadzany jest oprócz płatnych wersji także w formie darmowej (w której jedynym mankamentem jest pojawiająca się na ostatniej stronie informacja o producencie oraz przycisk z odnośnikiem do strony, na której można zarejestrować program). Dostępny jest program Install Creator oraz Install Creator Pro. Więcej informacji można znaleźć na stronie programu (po angielsku).

Install Creator

 • Install Creator (wersja niezarejestrowana)
  Wersja niezarejestrowana (darmowa) to kompletna wersja Install Creatora z nieograniczoną możliwością tworzenia instalatorów, zarówno dla produktów komercyjnych jak i niekomercyjnych. Każdy z utworzonych instalatorów zawiera stronę z informacjami, które są zachętą do kupna wersji płatnej. Informacje te prezentowane są na koniec procesu instalowania naszej aplikacji. Jest to jedyna niedogodność wprowadzona przez producenta - nie ma żadnych ograniczeń w funkcjonalności.

 • Install Creator (wersja zarejestrowana)
  Wersja zarejestrowana (płatna) to taka sama wersja jak powyższa, ale na ostatniej stronie instalatora nie są wyświetlane informacje zachęcające do kupna wersji płatnej. Także tutaj, mamy możliwość tworzenia instalatorów, zarówno dla komercyjnych jak i niekomercyjnych produktów.

Install Creator PRO

 • Install Creator PRO (demo)
  Wersja profesjonalna niezarejestrowana (demo) to wersja, która prezentuje wszystkie możliwości płatnej wersji programu Install Creator Pro, który przeznaczony jest do profesjonalnego wykorzystania. Jest to wersja demo - do profesjonalnego używania konieczne jest wykupienie licencji.

 • Install Creator PRO
  Wersja profesjonalna zarejestrowana (płatna) to wersja stworzona specjalnie do profesjonalnego wykorzystania, szczególnie dla ludzi tworzących oprogramowanie shareware oraz tworzących rejestrowalne wersje demonstracyjne swoich programów. Zasadniczo interfejs jest taki sam jak w programie Install Creator, mamy jednak możliwość dodania do instalatora kilku wersji instalowanego oprogramowania. Na przykład jedna wersja dla użytkowników niezarejestrowanych, a druga dla użytkowników zarejestrowanych z możliwością zabezpieczenia jej kodem rejestracyjnym i innymi ciekawymi funkcjami. Więcej opisuję poniżej w sekcji właściwości.

Install Creator - Polska wersja

Poniżej znajdziesz nieoficjalną polską wersję programu Install Creator. Aby móc używać mojego pakietu lokalizacyjnego, musisz najpierw pobrać odpowiednią wersję programu i ewentualnie wykupić licencję (dla wersji zarejestrowanej).

Dopiero po prawidłowym zainstalowaniu oprogramowania i ewentualnym wykupieniu licencji na jego użytkowanie, możesz zainstalować mój pakiet spolszczający. Polski interfejs oraz w pełni spolonizowana dokumentacja znacznie ułatwia pracę oraz czyni ją jeszcze bardziej wydajną i intuicyjną.


Uwaga: Należy mieć świadomość, że jest to nieoficjalny pakiet lokalizacyjny. W związku z tym, twórcy programu Install Creator, firma ClickTeam, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne problemy z działaniem programu zmodyfikowanego polskim pakietem lokalizacyjnym. Instalując polski pakiet lokalizacyjny zgadzasz się na to i robisz to na własną odpowiedzialność.Install Creator 2.0 build 45 PL

Dodano: 10 października 2015

Install Creator
Niezarejestrowana wersja Install Creator
Pobierz pakiet lokalizacyjny Install Creator (1.3 MB)
Plik pobrano: 1436 razy
Zarejestrowana wersja Install Creator
Pobierz pakiet lokalizacyjny Install Creator (1.3 MB)
Plik pobrano: 1069 razy

Zarejestrowana wersja Install Creator PRO
Pobierz pakiet lokalizacyjny Install Creator PRO (1.7 MB)
Plik pobrano: 1199 razy


Starsze wydania pakietu spolszczającego znajdziesz na specjalnej stronie. Jeśli natomiast nie wiesz jak zainstalować polski pakiet lokalizacyjny programu Install Creator odwiedź stronę, która krok po kroku wyjaśnia proces instalacji.