WSPARCIEProjekty znajdujące się na tej stronie udostępniane są całkowicie ZA DARMO. Mam nadzieję, że któryś z nich jest Wam przydatny i cieszy się Waszym uznaniem. Oprócz tego, że programowanie jest wspaniałą przygodą i swego rodzaju pasją dającą mnóstwo satysfakcji, ma też niestety swoje negatywne cechy. Jedną z nich jest konieczność spędzania mnóstwa czasu przed komputerem. Praca taka wymaga zaangażowania oraz olbrzymiej cierpliwości.

NIESTETY, AKTUALNIE JESTEM NA ETAPIE POSZUKIWANIA NOWEJ PRACY, WIĘC NAWET NAJMNIEJSZE WSPARCIE FINANSOWE MA SENS I PRZYCZYNI SIĘ DO DALSZEGO FUNKCJONOWANIA MOJEJ STRONY W DOTYCHCZASOWEJ FORMIE.
POŚWIĘĆ ZATEM CHWILKĘ CZASU I DOKONAJ DAROWIZNY W DOWOLNEJ KWOCIE NA RZECZ JEJ UTRZYMANIA I DALSZEGO ROZWOJU (MOŻLIWOŚĆ POBRANIA WSZYSTKIEGO ZA DARMO ORAZ BRAK JAKICHKOLWIEK REKLAM).

Proszę Was zatem o wsparcie finansowe. Wpłacając na moje konto bankowe (lub konto PayPal) dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem wszelkiego rodzaju projektów (dla niektórych mniej lub bardziej przydatnych). Dobrze by było mieć również fundusze na opłatę serwera i od czasu do czasu na jasne pełne ;). Będzie to także niezła motywacja do dalszej pracy.

Ewentualnych wpłat proszę dokonywać na moje konto w mBanku (BRE Bank SA). Szczegółowe informacje podane są poniżej. W dopisku proszę napisać nazwę projektu, którego rozwój chcecie wesprzeć (np. "Winamp PL"). Informacja ta, pozwoli mi zorientować się, który z nich cieszy się Waszym uznaniem i czy kontynuowanie prac nad danym projektem ma sens.

PayPal

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy dokonali jakiejkolwiek wpłaty i tym samym przyczynili się do dalszego rozwoju moich projektów.