×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

O mnie

Ten dokument ma na celu przybliżenie Wam autora tej strony internetowej. Nie jest łatwo o sobie pisać, ale mimo tego spróbuję :) Mam nadzieję, że ta odrobina informacji o mnie będzie Wam przydatna. Zatem kilka słów o mnie...

No więc, urodziłem się pewnej mroźnej zimy '79 roku. Najwcześniejsze lata życia spędziłem w Krakowie, obecnie mieszkam w Katowicach. Parę lat później skończyłem Politechnikę Śląską w Gliwicach (z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem).

Moją pasją jest szeroko rozumiana technika i nowe technologie. W szczególności tematyka komputerów. Uwielbiam też pisać programy czy też tłumaczyć oprogramowanie.W skrócie:

  • Urodziny: 5 stycznia 1979, koziorożec
  • Ulubione kolory: Czarny, zielony
  • Ulubiony gatunek muzyki: Każda (oprócz pop-papki)
  • Ulubiony gatunek filmu: Thriller, sensacja, psychologiczne
  • Ulubiony pisarz: Stephen King (i mnóstwo innych :p)

Możesz się ze mną skontaktować na wiele sposobów (Facebook, Twitter). Preferuję jednak bezpośredni KONTAKT E-MAIL.