×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

DOKUMENTACJA

NSIS - Skryptowy System Instalacji Nullsoft (Nullsoft Scriptable Install System) jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Rozprowadzany jest na licencji open source i jest całkowicie darmowy dla dowolnego zastosowania. Instalatory utworzone w NSIS pozwalają na instalowanie, deinstalowanie, zmianę systemowych ustawień, wyodrębnianie plików, itp. NSIS oparty jest na skryptach, możesz w pełni kontrolować każdą część instalatora. Zastosowany język skryptowy obsługuje zmienne, funkcje oraz manipulowanie łańcuchami znaków, tak jak normalne języki programowania - ale zaprojektowany jest specjalnie do tworzenia instalatorów.

Dokumentacja NSIS PL jest poradnikiem, który pozwala zapoznać się z możliwościami oraz sposobem użycia środowiska do tworzenia instalatorów, jakim jest NSIS. Aktualna wersja dokumentacji zgodna jest z NSIS 3. Oprócz samego poradnika, dostępne są również przykłady oraz opisy poszczególnych wtyczek wchodzących w skład dystrybucji NSIS i rozszerzających jej możliwości.

Zachęcam również to wsparcia finansowego projektu. Proces translacji oraz dostosowywania projektu dla języka polskiego jest trudny i wymaga sporego zaangażowania, szczególnie w sensie czasu spędzonego nad jego rozwojem. Wydaje mi się, że warto wesprzeć tę inicjatywę.

Mając do dyspozycji kompilator z polskim interfejsem oraz liczne przykładowe skrypty, można śmiało zaczynać swoją przygodę z NSIS. Powodzenia!


Opis wtyczek wchodzących w skład NSIS znajdziesz w dziale je opisującym.

Nowości, informacje, wsparcie, przykłady, poradniki i więcej znajdziesz pod adresem: nsis.sourceforge.net

Przydatne łącza:

FAQ NSIS - Lista najczęściej zadawanych pytań

Wiki NSIS - Przykłady, funkcje, poradniki, wtyczki, oprogramowanie i więcej

Forum NSIS - Zadaj pytanie lub podyskutuj o własnościach NSIS


Copyright © 1999 - 2021 Współtwórcy

Dokumentacja w wersji polskiej: Copyright © 2007 - 2021 Paweł Porwisz

Oryginalna dokumentacja znajduje się pod adresem: https://nsis.sourceforge.io/Docs/