×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

PROJEKTY

Oto projekty, nad którymi obecnie pracuję. Większość czasu poświęcam obecnie projektom Ultimate File Manager, Winamp PL oraz NSIS PL. Zapraszam jednak do zapoznania się z wszystkimi. Mam nadzieję, że będą Wam przydatne.

AKTUALNOŚCI

TRWAJĄ INTENSYWNE PRACE NAD NOWĄ WERSJĄ PROJEKTU ULTIMATE FILE MANAGER. PRZEDE WSZYSTKIM DOTYCZĄ ONE APLIKACJI UFM NEW DIR (TWORZENIE PLIKÓW I KATALOGÓW) ORAZ WSPARCIA DLA WTYCZEK TC. Z UWAGI NA PANDEMIĘ, WYMAGANY CZAS I KOSZTA (MILE WIDZIANE WSPARCIE FINANSOWE!) POTRWA TO JESZCZE JAKIŚ CZAS... RÓWNIEŻ W NAJBLIŻSZYM CZASIE DO NAJNOWSZEJ WERSJI UAKTUALNIONA ZOSTANIE DOKUMENTACJA NSIS.

W tym dziale pojawią się informacje o wszystkich zmianach i najnowszych aktualizacjach projektów dostępnych na tej stronie. Ostatni czas przyniósł sporo zmian oraz usprawnień. Przede wszystkim zmieniona została oprawa kolorystyczna i graficzna. Wszystkie podstrony i projekty zostały zaktualizowane i zunifikowane. Dodałem również lepsze wsparcie dla urządzeń mobilnych (interfejs skaluje się odpowiednio w zależności od urządzenia lub przeglądarki). Całkowicie przebudowana i usprawniona została strona pobierania plików.

Najnowszym projektem jest polski pakiet językowy programu IcoFX (świetny edytor ikon i kursorów dla systemu Windows).

W regularnych odstępach czasu aktualizowany jest projekt Ultimate File Manager. Systematycznie dodawane są nowe funkcjonalności oraz usprawnienia. Trwają prace nad zintegrowaniem nowych wtyczek oraz aplikacji. Powoli pojawia się wsparcie dla nowych języków.

Początek roku przyniósł również duże zmiany w projekcie Winamp PL. Winamp to kultowy odtwarzacz plików multimedialnych, który niestety nie jest już aktywnie rozwijany. Dlatego, obecnie skupiam się na projekcie WACUP (WinAmp Community Update Project). Zaktualizowane zostały polskie pakiety językowe dla Winampa 5.666, Winampa 5.8 oraz wstępnie WACUP. Zaktualizowane zostały również instalatory Schematów kolorów Winampa, Pakietów Ikon Winampa (wiele zmian, nowe biblioteki ikon!) oraz pakiet narzędzi dla Winampa - Winamp Tools.

Duże zmiany dotknęły również projekt NSIS PL. NSIS jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Dotychczasowe kompilacje NSIS w polskiej wersji językowej zostały zaniechane. Dokumentacja NSIS w wersji polskiej jest na bieżąco aktualizowana i rozwijana (a składa się na nią podręcznik użytkownika, przykładowe skrypty oraz opisy poszczególnych wtyczek).


---
Mieszkasz w okolicach Tych, Lędzin lub Bierunia i potrzebujesz transportu? Sprawdź usługi transportowe Adama Sroczyńskiego. To komfortowy, bezpieczny i terminowy przewóz osób w Lędzinach, Tychach i okolicach w przystępnych cenach. Nie wahaj się! Odwiedź już teraz stronę internetową i zamów swój kurs Taxi już teraz!

ULTIMATE FILE MANAGER

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić! Zapraszam!


Ultimate File Manager
Wersja: 6.7
Data wydania: 1 września 2020
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2020 Paweł Porwisz
WINAMP PL

Winamp jest najlepszym bezpłatnym odtwarzaczem plików multimedialnych. Pozwala na odtwarzanie większości formatów plików muzycznych (w tym stacji internetowych) oraz wideo. Winamp obsługuje skórki oraz wtyczki, które zwiększają jego funkcjonalność (zgrywanie i wypalanie płyt CD, konwertowanie dźwięku, edycję znaczników i wiele więcej). Możesz pobrać najnowsze wydanie Winampa w polskiej wersji językowej, przydatne narzędzia i dodatki: pakiet narzędzi dla Winampa Winamp Tools, pakiet ikon dla Winampa Winamp Icon Pack, pakiet schematów kolorów dla Winampa Winamp Color Themes.

Projekt Winamp PL ma na celu popularyzację programu Winamp w Polsce. Znajdziesz tutaj jego szczegółowy opis, nieoficjalny system pomocy w wersji polskiej wraz z FAQ, ciekawostki oraz różne dodatki do pobrania, między innymi oficjalny polski pakiet językowy mojego autorstwa (także jego rozszerzoną wersję). Zapraszam!


Winamp PL
Wersja: 5.6.6.3516
Data wydania: 12 grudzień 2013
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1997 - 2013 Nullsoft, Inc.
NSIS PL

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) jest profesjonalnym, otwartym (Open Source) skryptowym systemem przeznaczonym do tworzenia instalatorów dla Windows. NSIS jest mały i elastyczny. Dzięki NSIS możesz stworzyć instalator, który pozwala na wykonanie wszystkiego tego co jest wymagane do instalacji (realizując nawet te najbardziej skomplikowane zadania).

Projekt NSIS PL ma na celu popularyzację programu NSIS w Polsce. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu, polską dokumentację oraz opis poszczególnych wtyczek NSIS. Zapraszam!


NSIS PL
Wersja: 3.6.1.0
Data wydania: 31 lipca 2020
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2020 Współtwórcy
HXD PL

HxD to zaawansowany edytor szesnastkowy, pozwalający na niskopoziomową edycję plików, dysków twardych i obrazów nośników CD/DVD. Poza samą edycją program oferuje dodatkowo funkcje prostego porównywania plików, ich dzielenia, łączenia i dokładnego usuwania, analizy graficznej oraz generowania sum kontrolnych, a także innych skonfigurowanych przez użytkownika.

Projekt HxD PL ma na celu przybliżenie programu polskiemu użytkownikowi. Aby to zrealizować, stworzyłem przy współpracy z autorem programu, jego polską wersję. Zapraszam!


HxD PL
Wersja: 2.4
Data wydania: 28 luty 2020
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2002 - 2020 Maël Hörz
IcoFX PL

IcoFX to wielokrotnie nagradzany profesjonalny edytor ikon i kursorów dla systemu Windows. Jest to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia, ekstrakcji i edycji ikon. Jest przeznaczony do pracy z ikonami Windows i Macintosh obsługującymi przezroczystość. Program IcoFX jest bardzo prosty w obsłudze. Oferuje jednocześnie mnóstwo przydatnych narzędzi, które pozwalają na łatwe i szybkie tworzenie ikon lub kursorów.

Projekt IcoFX PL ma na celu przybliżenie programu polskiemu użytkownikowi. Aby to zrealizować, stworzyłem polski pakiet językowy, który w pełni polonizuje interfejs aplikacji. Zapraszam!


IcoFX PL
Wersja: 2.0
Data wydania: 15 kwietnia 2020
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2020 Paweł Porwisz
INSTALL CREATOR PL

Install Creator jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny instalator. Stworzony został przez ClickTeam i rozprowadzany jest w kilku wersjach. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Install Creator PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!


Install Creator PL
Wersja: 2.45
Data wydania: 10 października 2015
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2020 Clickteam
PATCH MAKER PL

Patch Maker jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny program aktualizujący, popularnie zwany łatką. Stworzony został przez ClickTeam. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Patch Maker PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!


Patch Maker PL
Wersja: 1.3b
Data wydania: 29 września 2017
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2020 Clickteam