PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO DALSZEGO ROZWOJU TEJ STRONY I JEJ AUTORA!

PROJEKTYPowoli staram się zaktualizować projekt WINAMP PL. Mam nadzieję już wkrótce udostepnić ulepszone instalatory polskich pakietów językowych Winampa, Pakietów Ikon Winampa, etc (z obsługą Trybu Ciemnego)... Wszystko to wymaga czasu oraz nakładów finansowych. Proszę o wsparcie finansowe!
Oto projekty, nad którymi obecnie pracuję. Większość czasu poświęcam obecnie projektom Ultimate File Manager, Winamp PL oraz NSIS PL. Zapraszam jednak do zapoznania się z wszystkimi. Mam nadzieję, że będą Wam przydatne.

W tym dziale pojawią się informacje o wszystkich zmianach i najnowszych aktualizacjach projektów dostępnych na tej stronie. Ostatni czas przyniósł sporo zmian oraz usprawnień. Przede wszystkim zmieniona została oprawa kolorystyczna i graficzna. Wszystkie podstrony i projekty zostały zaktualizowane i zunifikowane. Dodałem również lepsze wsparcie dla urządzeń mobilnych (interfejs skaluje się odpowiednio w zależności od urządzenia lub przeglądarki). Całkowicie przebudowana i usprawniona została strona pobierania plików.

Najnowszym projektem jest polski pakiet językowy programu IcoFX (świetny edytor ikon i kursorów dla systemu Windows).

W regularnych odstępach czasu aktualizowany jest projekt Ultimate File Manager. Systematycznie dodawane są nowe funkcjonalności oraz usprawnienia. Trwają prace nad zintegrowaniem nowych wtyczek oraz aplikacji. Powoli pojawia się wsparcie dla nowych języków.

Początek roku przyniósł również duże zmiany w projekcie Winamp PL. Winamp to kultowy odtwarzacz plików multimedialnych, który niestety nie jest już aktywnie rozwijany. Dlatego, obecnie skupiam się na projekcie WACUP (WinAmp Community Update Project). Zaktualizowane zostały polskie pakiety językowe dla Winampa 5.666, Winampa 5.8 oraz wstępnie WACUP. Zaktualizowane zostały również instalatory Schematów kolorów Winampa, Pakietów Ikon Winampa (wiele zmian, nowe biblioteki ikon!) oraz pakiet narzędzi dla Winampa - Winamp Tools.

Duże zmiany dotknęły również projekt NSIS PL. NSIS jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Dotychczasowe kompilacje NSIS w polskiej wersji językowej zostały zaniechane. Dokumentacja NSIS w wersji polskiej jest na bieżąco aktualizowana i rozwijana (a składa się na nią podręcznik użytkownika, przykładowe skrypty oraz opisy poszczególnych wtyczek).

ULTIMATE FILE MANAGER

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić! Zapraszam!


Ultimate File Manager
Wersja: 9.0
Data wydania: 1 sierpnia 2022
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2022 Paweł Porwisz


POLSKA WERSJA WINAMPA

Winamp jest najlepszym bezpłatnym odtwarzaczem plików multimedialnych. Pozwala na odtwarzanie większości formatów plików muzycznych (w tym stacji internetowych) oraz wideo. Winamp obsługuje skórki oraz wtyczki, które zwiększają jego funkcjonalność (zgrywanie i wypalanie płyt CD, konwertowanie dźwięku, edycję znaczników i wiele więcej). Możesz pobrać najnowsze wydanie Winampa w polskiej wersji językowej, przydatne narzędzia i dodatki: pakiet narzędzi dla Winampa Winamp Tools, pakiet ikon dla Winampa Winamp Icon Pack, pakiet schematów kolorów dla Winampa Winamp Color Themes.

Projekt Winamp PL ma na celu popularyzację programu Winamp w Polsce. Znajdziesz tutaj jego szczegółowy opis, nieoficjalny system pomocy w wersji polskiej wraz z FAQ, ciekawostki oraz różne dodatki do pobrania, między innymi oficjalny polski pakiet językowy mojego autorstwa (także jego rozszerzoną wersję). Zapraszam!


Winamp PL
Wersja: 5.6.6.3516
Data wydania: 12 grudzień 2013
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1997 - 2013 Nullsoft, Inc.


POLSKA WERSJA NSIS

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) jest profesjonalnym, otwartym (Open Source) skryptowym systemem przeznaczonym do tworzenia instalatorów dla Windows. NSIS jest mały i elastyczny. Dzięki NSIS możesz stworzyć instalator, który pozwala na wykonanie wszystkiego tego co jest wymagane do instalacji (realizując nawet te najbardziej skomplikowane zadania).

Projekt NSIS PL ma na celu popularyzację programu NSIS w Polsce. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu, polską dokumentację oraz opis poszczególnych wtyczek NSIS. Zapraszam!


NSIS PL
Wersja: 3.8.0.0
Data wydania: 25 września 2021
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2022 Współtwórcy


POLSKA WERSJA HXD

HxD to zaawansowany edytor szesnastkowy, pozwalający na niskopoziomową edycję plików, dysków twardych i obrazów nośników CD/DVD. Poza samą edycją program oferuje dodatkowo funkcje prostego porównywania plików, ich dzielenia, łączenia i dokładnego usuwania, analizy graficznej oraz generowania sum kontrolnych, a także innych skonfigurowanych przez użytkownika.

Projekt HxD PL ma na celu przybliżenie programu polskiemu użytkownikowi. Aby to zrealizować, stworzyłem przy współpracy z autorem programu, jego polską wersję. Zapraszam!


HxD PL
Wersja: 2.5
Data wydania: 11 luty 2021
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/2003/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2002 - 2022 Maël Hörz


POLSKA WERSJA ICOFX

IcoFX to wielokrotnie nagradzany profesjonalny edytor ikon i kursorów dla systemu Windows. Jest to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia, ekstrakcji i edycji ikon. Jest przeznaczony do pracy z ikonami Windows i Macintosh obsługującymi przezroczystość. Program IcoFX jest bardzo prosty w obsłudze. Oferuje jednocześnie mnóstwo przydatnych narzędzi, które pozwalają na łatwe i szybkie tworzenie ikon lub kursorów.

Projekt IcoFX PL ma na celu przybliżenie programu polskiemu użytkownikowi. Aby to zrealizować, stworzyłem polski pakiet językowy, który w pełni polonizuje interfejs aplikacji. Zapraszam!


IcoFX PL
Wersja: 3.4
Data wydania: 27 marca 2022
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2022 Paweł Porwisz


POLSKA WERSJA INSTALL CREATOR

Install Creator jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny instalator. Stworzony został przez ClickTeam i rozprowadzany jest w kilku wersjach. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Install Creator PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!


Install Creator PL
Wersja: 2.45
Data wydania: 10 października 2015
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2022 Clickteam


POLSKA WERSJA PATCH MAKER

Patch Maker jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny program aktualizujący, popularnie zwany łatką. Stworzony został przez ClickTeam. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Patch Maker PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!


Patch Maker PL
Wersja: 1.3b
Data wydania: 29 września 2017
Licencja Freeware
Wymagania: Windows XP/Vista/7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 1999 - 2022 Clickteam