×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

WTYCZKI

UFM Plugins

Ultimate File Manager obsługuje odpowiednio skonfigurowane wtyczki dzięki zintegrowanemu menedżerowi plików (Total Commander). Wtyczki (ang. plug-in, add-on) to dodatkowe moduły do programu komputerowego, które rozszerzają jego możliwości. Zaletą stosowania wtyczek jest możliwość wyboru funkcjonalności, które użytkownik chce wykorzystywać w programie, a których nie potrzebuje.

Wtyczki pakietu Ultimate File Manager różnią się w zależności od przeznaczenia i sposobu działania. Można je podzielić na następujące kategorie:WTYCZKI ARCHIWÓW (.WCX)

Wtyczki archiwów (.WCX)

Wtyczki archiwów (.WCX) przeznaczone są do otwierania plików archiwum, które nie są obsługiwane przez program Total Commander. Pozwalają one na kompresowania/dekompresowania/modyfikację określonych typów plików. Zazwyczaj pliki te są archiwami.

7zip

Wtyczka 7zip jest wtyczką archiwów Total Commandera (.WCX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka archiwów 7zip dodaje wsparcie dla obsługi formatu archiwum 7zip dla menedżera plików Total Commander.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Adam Strzelecki.

ISO

Wtyczka ISO jest wtyczką archiwów Total Commandera (.WCX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka archiwów ISO jest przeznaczona do wypakowywania plików obrazów płyt CD-ROM (ISO, BIN, IMG, NRG).

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Sergey Oblomov.


WTYCZKI SYSTEMU PLIKÓW (.WFX)

Wtyczki systemu plików (.WFX)

Wtyczki systemu plików (.WFX) umożliwiają dostęp do dysków, które nie są dostępne przez Windows, np: system plików Linuxa lub zewnętrzne urządzenia. Wtyczki systemu plików dostępne są poprzez Otoczenie Sieciowe.

AceHelper

Wtyczka AceHelper jest wtyczką systemu plików Total Commandera (.WFX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka AceHelper wyświetla prawie wszystkie informacje o uruchomionych procesach w systemie.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Alexey U. Smirnov (Ace).

Cloud

Wtyczka Cloud jest wtyczką systemu plików Total Commandera (.WFX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka systemu plików Cloud dla Total Commandera pozwala na dostęp do usług w chmurze (Box, Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Microsoft Azure Data Lake Store, Yandex Drive).

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Christian Ghisler.


WTYCZKI PODGLĄDU PLIKÓW (.WLX)

Wtyczki podglądu plików (.WLX)

Wtyczki podglądu plików (.WLX) umożliwiają wyświetlanie specjalnych typów plików (np. obrazków, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, etc) w wbudowanym Listerze (F3, Ctrl+Q).

3D File viewer

Wtyczka 3D File viewer jest wtyczką podglądu plików Total Commandera (.WLX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka 3D File viewer wyświetla różne formaty plików 3D (3DS,LWO,DXF,STL,OBJ,DAT,AC,PLY,PFZ) używając technologii Progressive Fans Technology.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Donateware. Jej autorem jest Antonio Cortes Carrillo.


WTYCZKI ZAWARTOŚCI (.WDX)

Wtyczki zawartości (.WDX)

Wtyczki zawartości (.WDX) pozwalają na wyświetlenie szczegółowych informacji z pliku (np. odczyt znaczników pliku dźwiękowego MP3 lub odczyt atrybutów plików graficznych), użycie ich w narzędziu wyszukiwania (wyszukiwanie określonych właściwości pliku) oraz narzędziu wielokrotnej zamiany (dodanie określonych właściwości pliku do nazwy pliku).

Age

Wtyczka Age jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka Age może być użyta do wyszukiwania plików, dla których wiek plików jest mniej więcej znany. Normalne wyszukiwanie (zakładka zaawansowane) może być użyte do wyszukania plików nie starszych niż określony przedział czasu, co bywa czasem niewystarczające (nie można znaleźć plików starszych niż określony przedział czasowy).

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Lefteous.

DirSizeCalc

Wtyczka DirSizeCalc jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka DirSizeCalc pozwala na przeprowadzenie kilku obliczeń numerycznych dla zawartości znajdującej się w katalogu. Obliczenia te mogą być uruchomione automatycznie (podczas wchodzenia do katalogu) lub na żądanie użytkownika.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Lefteous.

Exif

Wtyczka Exif jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka Exif pozwala na odczyt informacji z aparatów cyfrowych z plików JPG, jak na przykład czas ekspozycji. Wtyczka może być użyta w widoku miniatur oraz w widoku niestandardowych kolumn, jak również w funkcjach wyszukiwania oraz w narzędziu wielokrotnej zamiany.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Christian Ghisler.

FileX

Wtyczka FileX jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka FileX wyświetla różne informacje o pliku. Wtyczka udostępnia również kilka przydatnych pól, które można wykorzystać w wyszukiwaniu oraz filtrowaniu danych.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest MGP Software Ltd.

Image Info

Wtyczka Image Info jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka Image Info pozwala na odczyt informacji z plików graficznych: szerokość, wysokość, ilość bitów na piksel, format piksela, algorytm kompresji i inne (takie jak Progressive (JPEG) lub Interlaced (GIF)). Obsługiwane są następujące typy plików: BMP (Win&OS/2), TGA, GIF, JPEG, PNG, PSD, PCX, TIFF (informacje tylko o PIERWSZEJ stronie!).

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest WhiteWind.

LotsOfHashes

Wtyczka LotsOfHashes jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka LotsOfHashes pozwala na obliczenie wartości funkcji skrótu (hash) dla dowolnego pliku. Wtyczka obsługuje 47 algorytmów haszujących (na przykład: CRC32, MD4, MD5, SHA1, SHA2, SHA3, i wiele więcej).

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest arielg.

Media

Wtyczka Media jest wtyczką zawartości Total Commandera (.WDX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka Media pozwala na określenie i wyszukiwanie własności plików audio i wideo. Obsługuje takie własności jak czas trwania (w formacie czas i ms), kompresor strumienia audio, kompresor strumienia wideo, itp. Do poprawnego działania wymagany jest DirectX 8.1 lub nowszy.

Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Sergey Chernyh.