PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO DALSZEGO ROZWOJU TEJ STRONY I JEJ AUTORA!

WTYCZKI

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!


WTYCZKI TOTAL COMMANDERA


Ultimate File Manager obsługuje odpowiednio skonfigurowane wtyczki dzięki zintegrowanemu menedżerowi plików (Total Commander). Wtyczki (ang. plug-in, add-on) to dodatkowe moduły do programu komputerowego, które rozszerzają jego możliwości. Zaletą stosowania wtyczek jest możliwość wyboru funkcjonalności, które użytkownik chce wykorzystywać w programie, a których nie potrzebuje.

Wtyczki pakietu Ultimate File Manager różnią się w zależności od przeznaczenia i sposobu działania. Można je podzielić na następujące kategorie:Wtyczki archiwów (WCX)

WTYCZKI ARCHIWÓW (WCX)


Wtyczki archiwów (WCX) przeznaczone są do otwierania plików archiwum, które nie są obsługiwane przez program Total Commander. Pozwalają one na kompresowania/dekompresowania/modyfikację określonych typów plików. Zazwyczaj pliki te są archiwami.


7zip

Autor: Adam Strzelecki
Licencja Freeware (GPL 2.1)
Strona domowa: 7zip
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 7Zip Team

Wtyczka 7zip jest wtyczką archiwów Total Commandera (WCX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka archiwów 7zip dodaje wsparcie dla obsługi formatu archiwum 7zip dla menedżera plików Total Commander. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Adam Strzelecki.

ISO

Autor: Sergey Oblomov
Licencja Freeware
Strona domowa: ISO
Prawa autorskie: Copyright © 2002 - 2022 Sergey Oblomov

Wtyczka ISO jest wtyczką archiwów Total Commandera (WCX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka archiwów ISO jest przeznaczona do wypakowywania plików obrazów płyt CD-ROM (ISO, BIN, IMG, NRG). Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Sergey Oblomov.


Wtyczki systemu plików (WFX)

WTYCZKI SYSTEMU PLIKÓW (WFX)


Wtyczki systemu plików (WFX) umożliwiają dostęp do dysków, które nie są dostępne przez Windows, np: system plików Linuxa lub zewnętrzne urządzenia. Wtyczki systemu plików dostępne są poprzez Otoczenie Sieciowe.


AceHelper

Autor: Alexey U. Smirnov (Ace)
Licencja Freeware
Strona domowa: AceHelper
Prawa autorskie: Copyright © 2005 - 2022 Alexey U. Smirnov (Ace)

Wtyczka AceHelper jest wtyczką systemu plików Total Commandera (WFX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka AceHelper wyświetla prawie wszystkie informacje o uruchomionych procesach w systemie. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Alexey U. Smirnov (Ace).

Cloud

Autor: Ghisler Software GmbH
Licencja Freeware
Strona domowa: Cloud
Prawa autorskie: Copyright © 2014 - 2022 Christian Ghisler

Wtyczka Cloud jest wtyczką systemu plików Total Commandera (WFX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka systemu plików Cloud dla Total Commandera pozwala na dostęp do usług w chmurze (Box, Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive, Microsoft Azure Data Lake Store, Yandex Drive). Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Christian Ghisler.

Secure FTP

Autor: Ghisler Software GmbH
Licencja Freeware
Strona domowa: Secure FTP
Prawa autorskie: Copyright © 2008 - 2022 Christian Ghisler

Wtyczka Secure FTP jest wtyczką systemu plików Total Commandera (WFX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka systemu plików Secure FTP dla Total Commandera pozwala na dostęp do zdalnych serwerów za pośrednictwem bezpiecznego protokołu FTP (FTP via SSH). Wymaga protokołu SSH2. Obsługuje protokoły SSH+SCP bez SFTP! Wykorzystuje bezpieczną bibliotekę sChannel wbudowaną w system Windows. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Christian Ghisler.


Wtyczki podglądu plików (WLX)

WTYCZKI PODGLĄDU PLIKÓW (WLX)


Wtyczki podglądu plików (WLX) umożliwiają wyświetlanie specjalnych typów plików (np. obrazków, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych, etc) w wbudowanym Listerze (F3, Ctrl+Q).


3D File viewer

Autor: Antonio Cortes Carrillo
Licencja Donateware
Strona domowa: 3D File viewer
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Antonio Cortes Carrillo

Wtyczka 3D File viewer jest wtyczką podglądu plików Total Commandera (WLX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka 3D File viewer wyświetla różne formaty plików 3D (3DS,LWO,DXF,STL,OBJ,DAT,AC,PLY,PFZ) używając technologii Progressive Fans Technology. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Donateware. Jej autorem jest Antonio Cortes Carrillo.


Wtyczki zawartości (WDX)

WTYCZKI ZAWARTOŚCI (WDX)


Wtyczki zawartości (WDX) pozwalają na wyświetlenie szczegółowych informacji z pliku (np. odczyt znaczników pliku dźwiękowego MP3 lub odczyt atrybutów plików graficznych), użycie ich w narzędziu wyszukiwania (wyszukiwanie określonych właściwości pliku) oraz narzędziu wielokrotnej zamiany (dodanie określonych właściwości pliku do nazwy pliku).


Age

Autor: Lefteous
Licencja Freeware
Strona domowa: Age
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Lefteous

Wtyczka Age jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka Age może być użyta do wyszukiwania plików, dla których wiek plików jest mniej więcej znany. Normalne wyszukiwanie (zakładka zaawansowane) może być użyte do wyszukania plików nie starszych niż określony przedział czasu, co bywa czasem niewystarczające (nie można znaleźć plików starszych niż określony przedział czasowy). Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Lefteous.

DirSizeCalc

Autor: Lefteous
Licencja Freeware
Strona domowa: DirSizeCalc
Prawa autorskie: Copyright © 2005 - 2022 Lefteous

Wtyczka DirSizeCalc jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka DirSizeCalc pozwala na przeprowadzenie kilku obliczeń numerycznych dla zawartości znajdującej się w katalogu. Obliczenia te mogą być uruchomione automatycznie (podczas wchodzenia do katalogu) lub na żądanie użytkownika. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Lefteous.

Exif

Autor: Christian Ghisler
Licencja Open-Source (MIT)
Strona domowa: Exif
Prawa autorskie: Copyright © 2005 - 2022 Christian Ghisler

Wtyczka Exif jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka Exif pozwala na odczyt informacji z aparatów cyfrowych z plików JPG, jak na przykład czas ekspozycji. Wtyczka może być użyta w widoku miniatur oraz w widoku niestandardowych kolumn, jak również w funkcjach wyszukiwania oraz w narzędziu wielokrotnej zamiany. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Christian Ghisler.

FileX

Autor: MGP Software Ltd.
Licencja Freeware
Strona domowa: FileX
Prawa autorskie: Copyright © 2006 - 2022 MGP Software Ltd.

Wtyczka FileX jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka FileX wyświetla różne informacje o pliku. Wtyczka udostępnia również kilka przydatnych pól, które można wykorzystać w wyszukiwaniu oraz filtrowaniu danych. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest MGP Software Ltd.

Image Info

Autor: WhiteWind
Licencja Freeware
Strona domowa: Image Info
Prawa autorskie: Copyright © 2005 - 2022 WhiteWind

Wtyczka Image Info jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka Image Info pozwala na odczyt informacji z plików graficznych: szerokość, wysokość, ilość bitów na piksel, format piksela, algorytm kompresji i inne (takie jak Progressive (JPEG) lub Interlaced (GIF)). Obsługiwane są następujące typy plików: BMP (Win&OS/2), TGA, GIF, JPEG, PNG, PSD, PCX, TIFF (informacje tylko o PIERWSZEJ stronie!). Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest WhiteWind.

LotsOfHashes

Autor: arielg
Licencja Freeware
Strona domowa: LotsOfHashes
Prawa autorskie: Copyright © 2012 - 2022 arielg

Wtyczka LotsOfHashes jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera zarówno 32 bitową (x86) jak i 64 bitową (x64) architekturę. Wtyczka LotsOfHashes pozwala na obliczenie wartości funkcji skrótu (hash) dla dowolnego pliku. Wtyczka obsługuje 47 algorytmów haszujących (na przykład: CRC32, MD4, MD5, SHA1, SHA2, SHA3, i wiele więcej). Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest arielg.

Media

Autor: Sergey Chernyh
Licencja Freeware
Strona domowa: Media
Prawa autorskie: Copyright © 2005 - 2022 Sergey Chernyh

Wtyczka Media jest wtyczką zawartości Total Commandera (WDX). Wspiera 32 bitową (x86) architekturę. Wtyczka Media pozwala na określenie i wyszukiwanie własności plików audio i wideo. Obsługuje takie własności jak czas trwania (w formacie czas i ms), kompresor strumienia audio, kompresor strumienia wideo, itp. Do poprawnego działania wymagany jest DirectX 8.1 lub nowszy. Wtyczka rozprowadzana jest na licencji Freeware. Jej autorem jest Sergey Chernyh.