×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

DOWNLOAD

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Ultimate File Manager rozprowadzany jest w formie instalatora, który został napisany w NSIS. Instalator pakietu Ultimate File Manager pozwala na łatwą i szybką instalację wybranych komponentów (odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików, wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność oraz odpowiednio dobranych aplikacji zewnętrznych), z możliwością wyboru trybu instalacji, wyboru programów oraz wtyczek do zainstalowania itp. Z uwagi na rozmiar aplikacji pakiet UFM rozprowadzany jest w dwu wersjach - LITE oraz FULL. Jedyną istotną różnicą pomiędzy nimi jest właśnie ilość zewnętrznych aplikacji, które są składnikami pakietu.

Pakiet Ultimate File Manager jest oprogramowaniem darmowym! Mimo to, menedżer plików Total Commander, będący głównym składnikiem pakietu Ultimate File Manager rozprowadzany jest na licencji Shareware. Oznacza to, że po określonym czasie należy wykupić licencję na jego użytkowanie. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem programu Total Commander i posiadasz już zakupiony klucz licencji (plik wincmd.key) skopiuj go do katalogu konfiguracyjnego (\UFM\TC\CONFIG) programu Total Commander. Domyślną ścieżką jest: C:\Program Files (x86)\UFM\TC\CONFIG\.

Najnowsza wersja pakietu Ultimate File Manager dedykowana jest Tony'emu K. (USA). Dziękuję Ci bardzo za Twoje wsparcie. Za to, że od dawna jesteś wiernym użytkownikiem UFM i rozumiesz ile pracy i czasu potrzeba na rozwijanie takiego projektu.

Dziękuję również wszystkim innym, którzy zdecydowali się wesprzeć ten projekt jakąkolwiek kwotą czy dobrym słowem. To naprawdę ma znaczenie! Dzięki.

ULTIMATE FILE MANAGER 7.4 LITE (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 7.4 LITE to w pełni funkcjonalna wersja, która wspiera architekturę zarówno 32 bitową jak i 64 bitową. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz podstawowych zewnętrznych aplikacji (którymi są edytor tekstu Notepad++, narzędzie do porównywania WinMerge oraz odtwarzacz muzyczny AIMP).


UFM LITE (32/64-Bit)
Data wydania: 1 czerwca 2021 (Pobrano 9356 razy)
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2021 Paweł Porwisz

Menedżer plików: Total Commander / Multi Commander
Rozmiar pliku: 66,22 MiB (69432049 bajtów)
SHA256: 0C970F2C9E591A9C8316234EC997FDD8B23CA91B24D5C47479397193D2645EC0ULTIMATE FILE MANAGER 7.4 FULL (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 7.4 FULL to w pełni funkcjonalna wersja, która wspiera architekturę zarówno 32 bitową jak i 64 bitową. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz wszystkich dostępnych aplikacji zewnętrznych, które go wzbogacają i uzupełniają, tworząc kompaktowe środowisko do pracy (najlepsze i najbardziej użyteczne darmowe aplikacje, które podzielone są na kategorie).


UFM FULL (32/64-Bit)
Data wydania: 1 czerwca 2021 (Pobrano 16340 razy)
Licencja Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2021 Paweł Porwisz

Menedżer plików: Total Commander / Multi Commander
Rozmiar pliku: 402,04 MiB (421569978 bajtów)
SHA256: AA6E6CE488F21C4D354109E294D81145AE49A9B2D118218AE13053995802FA90Uwaga! Najnowsza wersja pakietu Ultimate File Manager wymaga dezinstalacji starszej wersji (związane jest to z podstawowymi zmianami w plikach konfiguracyjnych projektu). Przed dezinstalacją zrób kopię zapasową swoich ustawień.

Jeśli masz problem z dezinstalacją pakietu Ultimate File Manager 7.0 możesz skorzystać z poniższego narzędzia. Narzędzie to, w prosty i szybki sposób, umożliwia odinstalowanie starszej wersji. Dzięki temu, możesz bez problemu zainstalować najnowszą wersję pakietu Ultimate File Manager w trybie normalnym (a nie aktualizacji) lub po prostu usunąć pakiet UFM z dysku.

Narzędzie dezinstalacyjne UFM: POBIERZ UNIWERSALNY DEZINSTALATOR

Uwaga! Zawsze pobieraj pliki za pośrednictwem tej witryny lub uznanych serwisów do pobierania oprogramowania.

Pliki pobrane z mojej strony internetowej są zawsze sprawdzone i nie zawierają żadnego niechcianego oprogramowania.

Jeśli masz problem z pobraniem najnowszej wersji projektu UFM możesz skorzystać z serwera alternatywnego: