PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO DALSZEGO ROZWOJU TEJ STRONY I JEJ AUTORA!

DOWNLOAD

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Ultimate File Manager przeznaczony jest dla platformy Microsoft Windows i rozprowadzany jest do użytkownika końcowego w formie instalatora, który został napisany w NSIS oraz Delphi CE. Instalator pakietu Ultimate File Manager pozwala na łatwą i szybką instalację wybranych komponentów (odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików, wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność oraz odpowiednio dobranych aplikacji zewnętrznych), z możliwością wyboru trybu instalacji, wyboru programów oraz wtyczek do zainstalowania itp.

Z uwagi na rozmiar aplikacji zewnętrznych pakiet UFM rozprowadzany jest w dwu wersjach - LITE oraz FULL. Jedyną istotną różnicą pomiędzy nimi jest właśnie ilość zewnętrznych aplikacji, które są składnikami pakietu.


Pakiet Ultimate File Manager jest oprogramowaniem darmowym! Mimo to, menedżer plików Total Commander, będący głównym składnikiem pakietu Ultimate File Manager rozprowadzany jest na licencji Shareware. Oznacza to, że po określonym czasie należy WYKUPIĆ licencję na jego użytkowanie. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem programu Total Commander i posiadasz już zakupiony klucz licencji (plik wincmd.key) skopiuj go do katalogu konfiguracyjnego (\UFM\TC\CONFIG) programu Total Commander. Domyślną ścieżką jest: C:\Program Files (x86)\UFM\TC\CONFIG\.


Ultimate File Manager 7.9 jest wydaniem jubileuszowym (urodziłem się 5 stycznia '79 roku). Najnowsza wersja pakietu UFM przynosi wiele zmian i ulepszeń (głównie w obsłudze języków). Nowa aplikacja UFM SysInfo pozwala na wyświetlenie podstawowych informacji o systemie oraz sprzęcie. Zaleca się wykonać tzw. czystą instalację (wpierw odinstalować starszą wersję). Pozwoli to na wprowadzenie zmian bez potencjalnych problemów.

Wydanie to, jest też wydaniem noworocznym. Niech 2022 rok będzie lepszy dla Was pod każdym względem i przyniesie szczęście, radość i zdrowie.

Najnowsza wersja pakietu Ultimate File Manager dedykowana jest wszystkim jego użytkownikom. To dzięki Wam ten projekt wciąż się rozwija i z każdym wydaniem staje się coraz bardziej kompletny i przyjazny użytkownikowi. Razem możemy więcej! Dziękuję również wszystkim tym, którzy zdecydowali się wesprzeć ten projekt jakąkolwiek kwotą czy dobrym słowem. To naprawdę ma znaczenie! Dzięki.


Pragnę przypomnieć, że tworzenie i rozwijanie projektu Ultimate File Manager wymaga sporo czasu oraz cierpliwości. Wymaga również nakładów finansowych. Wasze wsparcie finansowe ma olbrzymie znaczenie! Jeśli jesteś zadowolony z użytkowania pakietu Ultimate File Manager i nie jest ci obojętny jego dalszy los, wesprzyj go już teraz.


ULTIMATE FILE MANAGER 7.9 LITE
Total Commander / Multi Commander (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 7.9 LITE przeznaczony jest dla systemu operacyjnego Windows. Wspierana jest architektura zarówno 32-bitowa jak i 64-bitowa. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz podstawowych zewnętrznych aplikacji (którymi są edytor tekstu Notepad++, narzędzie do porównywania WinMerge oraz odtwarzacz muzyczny AIMP).


UFM LITE (32/64-Bit)

Data wydania: 1 stycznia 2022 (Pobrano 10537 razy)
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2022 Paweł Porwisz

Menedżer plików: TOTAL COMMANDER / MULTI COMMANDER
Rozmiar pliku: 85,29 MiB (89435638 bajtów)
SHA256: 6ba9830da95e6f6c9c4132b28a2e48b4fa26a480112021e0754540fbd34b025b

ULTIMATE FILE MANAGER 7.9 FULL
Total Commander / Multi Commander (32/64-Bit)

Instalator pakietu Ultimate File Manager 7.9 FULL przeznaczony jest dla systemu operacyjnego Windows. Wspierana jest architektura zarówno 32-bitowa jak i 64-bitowa. Instalator pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików (możesz zainstalować jeden z dwu obsługiwanych menedżerów plików - znanego i cenionego Total Commandera lub jego darmowego odpowiednika Multi Commandera) oraz wszystkich dostępnych aplikacji zewnętrznych, które go wzbogacają i uzupełniają, tworząc kompaktowe środowisko do pracy (najlepsze i najbardziej użyteczne darmowe zewnętrzne aplikacje, które podzielone są na kilka kategorii).


UFM FULL (32/64-Bit)

Data wydania: 1 stycznia 2022 (Pobrano 33912 razy)
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7/8/10
Prawa autorskie: Copyright © 2016 - 2022 Paweł Porwisz

Menedżer plików: TOTAL COMMANDER / MULTI COMMANDER
Rozmiar pliku: 448,92 MiB (470730950 bajtów)
SHA256: e30f3e01b564be583c41aa0392c88626d60daf453881819ccef210b0ff3106b0


Uwaga! Zawsze pobieraj pliki za pośrednictwem tej witryny lub uznanych serwisów do pobierania oprogramowania.

Pliki pobrane z mojej strony internetowej są zawsze sprawdzone i nie zawierają żadnego niechcianego oprogramowania.

Jeśli masz problem z pobraniem najnowszej wersji projektu UFM możesz skorzystać z serwera alternatywnego: