WACUP

WACUP

WACUP (którego nazwa może być wymawiana jako wakeup lub wac-up lub jak wolisz) to wizja tego, czym powinien być odtwarzacz zgodny z wtyczkami do niektórych z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych, do których jesteś przyzwyczajony. WACUP to odtwarzacz, który został stworzony, aby naśladować niektóre z twoich ulubionych odtwarzaczy multimedialnych z przeszłości i przenieść je w przyszłość.

WACUP jest mocno oparty na systemie wtyczek, co ułatwia dostosowanie instalacji WACUP do tego, czego chcesz. Kiedy w końcu przestanie być kompilacją poglądową (Preview), zaoferowany zostanie pakiet SDK, dzięki czemu można będzie tworzyć nowe wtyczki, aby dodać dodatkowe funkcje.

WACUP jest wciąż w fazie rozwoju. Publicznie dostępna jest wersja poglądowa (Preview), którą można pobrać i testować. Ponieważ jest to oprogramowanie w wersji wstępnej, mogą wystąpić problemy, które można zgłaszać na forum dyskusyjnym dotyczącym wersji Preview. Zaleca się instalować kompilację poglądową w własnym, oddzielnym katalogu od istniejącej instalacji oprogramowania, dopóki nie zostanie ona ukończona.

Istnieją wersje beta z ograniczonym dostępem tylko dla zarejestrowanych beta testerów. Wersja ta NIE jest gotowe dla szerszej publiczności i jej dostępność jest celowo ograniczona, aby uniknąć problemów dla zwykłych użytkowników. WACUP będzie można pobrać i używać bezpłatnie.DOWNLOAD


WACUP
WACUP Full Preview

WACUP to wizja tego, czym powinien być odtwarzacz zgodny z wtyczkami do niektórych z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych, do których jesteś przyzwyczajony. WACUP to odtwarzacz, który został stworzony, aby naśladować niektóre z twoich ulubionych odtwarzaczy multimedialnych z przeszłości i przenieść je w przyszłość.

WACUP zawiera wiele nowych wtyczek, które dodają dodatkowe funkcje do ostatniego odtwarzacza multimedialnego dostarczonego przez AOL (5.666 Build 3516). WACUP wykorzystuje również zalety architektury wtyczek. Dzięki temu, możliwe jest stworzenie zamienników, które zapewniają lepszą implementacje w stosunku do wtyczek natywnie dołączonych do oryginału. Poprzez dołączanie i aktualizację skórek i wtyczek tworzonych przez niezależne podmioty, WACUP powinien zapewnić wszystko co potrzebuje większość użytkowników, którym zależy na odtwarzaczu multimediów WACUP i którzy chcą go używać przez kolejne lata.


WACUP


Projekt WACUP jest aktywnie rozwijany. Wciąż jest jednak w fazie beta. Jeśli chcesz, możesz pomóc w tworzeniu i rozwijaniu programu stając się beta testerem. Możesz również wesprzeć projekt finansowo lub w dowolny inny sposób (testy, promocja, etc).

Aktualnie można pobrać wersję poglądową, która przedstawia postępy prac nad projektem. Wydawana jest ona publicznie w miesięcznych odstępach czasu.