×
PROŚBA O WSPARCIE FINANSOWE
JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS TEJ STRONY I JEJ AUTORA PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! DALSZE FUNKCJONOWANIE TEJ STRONY ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE I TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO!
DROGI UŻYTKOWNIKU! PRAGNĘ CIĘ PROSIĆ O WSPARCIE FINANSOWE. JEŚLI UŻYWASZ PAKIETU ULTIMATE FILE MANAGER, POLSKIEGO TŁUMACZENIA WINAMPA (PAKIETÓW IKON, SCHEMATÓW KOLORÓW, PAKIETU WINAMP TOOLS), DOKUMENTACJI NSIS I INNYCH PROJEKTÓW (HXD PL, INSTALL CREATOR PL, PATH MAKER PL, ICOFX PL) DOSTĘPNYCH NA TEJ STRONIE NIE WAHAJ SIĘ I WSPOMÓŻ FINANSOWO AUTORA!
Wszystkie materiały i projekty, które udostępnione są na mojej stronie internetowej udostępniane są bezpłatnie, bez natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Utrzymanie serwera i opłaty licencyjne generują jednak pewne koszty. Jeśli chciałbyś wesprzeć moją pracę rozważ proszę wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma sens! Możesz skorzystać z systemu płatności PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie dokonać darowizny w dowolnej kwocie lub dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku.
System PayPal

Bank (mBank SA)
NUMER KONTA: 72 1140 2004 0000 3502 4316 0362
ODBIORCA: Paweł Porwisz (Katowice, Polska)
DOPISEK: WSPARCIE FINANSOWE

POMOC WINAMPA

Winamp dostępny jest na platformę Windows, Android oraz macOS. System pomocy w polskiej wersji językowej opisuje wszystko to, co powinieneś wiedzieć o sposobie działania Winampa. Opisywany przewodnik ma status nieoficjalnego. Przewodnik powstał po to, aby uczynić korzystanie z Winampa prostszym i bardziej zrozumiałym. Opisuje podstawowe czynności i możliwości naszego ulubionego programu, dla każdej z platform. Jest także uzupełnieniem oficjalnego pakietu spolszczającego Winamp na platformę Windows oraz tłumaczenia interfejsu programu na platformie Android (tłumaczenia mojego autorstwa).

Winamp dla Windows


Winamp to jeden z najpopularniejszych i najlepszych odtwarzaczy multimediów stworzonych na platformę Windows. Polska wersja pomocy Winampa dostępna jest również z poziomu Winampa. Użyj menu kontekstowego i wybierz opcję "Winamp-Pomoc (PL)" lub wciśnij klawisz F10, aby je wywołać (warunkiem jest zainstalowanie specjalnej wtyczki, dostępnej w moim rozszerzonym pakiecie językowym).

Aby ułatwić przeglądanie pomocy Winampa dokumentacja została podzielona na kilka dokumentów, w zależności od opisywanych treści. Zapraszam do zapoznania się z polskojęzyczną pomocą dla Winampa!

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę Windows.

Winamp for Android™


Dzięki aplikacji Winamp for Android, możesz łatwo odtwarzać, zarządzać i synchronizować muzykę ze swojego komputera Mac lub PC ze swoim urządzeniem Android. Winamp for Android jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania muzyką. Możesz również bezprzewodowo synchronizować muzykę, importować bibliotekę iTunes, mieć dostęp do darmowej muzyki, specjalnych funkcji, dostęp do ponad 50 000 internetowych stacji radiowych dzięki SHOUTcast.

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę Android.

Winamp for Mac


Aplikacja Winamp for Mac Sync Beta jest wciąż w fazie rozwoju. Celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego odtwarzacza multimediów, który będzie najlepszym odtwarzaczem na platformie Apple. Aplikacja Winamp for Mac Sync Beta jest bardzo prosta-może synchronizować bibliotekę z iTunes, skanować foldery z muzyką oraz tworzyć i zarządzać listami odtwarzania.

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę macOS.