PL | EN

POMOC WINAMPA

Winamp jest odtwarzaczem multimedialnym, który pozwala na odtwarzanie większości formatów plików audio (w tym internetowych stacji radiowych) oraz wideo. Winamp współpracuje z przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi, pozwala na nagrywanie i zgrywanie płyt CD, posiada wbudowaną bibliotekę multimediów, korektor graficzny oraz wizualizacje. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wtyczek ma możliwość praktycznie nieograniczonego rozszerzenia możliwości, zaś dzięki mechanizmowi skórek, może wyglądać jak tylko chcesz...

Winamp dostępny jest na platformę Windows, Android oraz MacOS. System pomocy w polskiej wersji językowej opisuje wszystko to, co powinieneś wiedzieć o sposobie działania Winampa. Opisywany przewodnik ma status nieoficjalnego. Przewodnik powstał po to, aby uczynić korzystanie z Winampa prostszym i bardziej zrozumiałym. Opisuje podstawowe czynności i możliwości naszego ulubionego programu, dla każdej z platform. Jest także uzupełnieniem oficjalnego pakietu spolszczającego Winamp na platformę Windows oraz tłumaczenia interfejsu programu na platformie Android (tłumaczenia mojego autorstwa).

Winamp dla Windows


Winamp to jeden z najpopularniejszych i najlepszych odtwarzaczy multimediów stworzonych na platformę Windows. Polska wersja pomocy Winampa dostępna jest również z poziomu Winampa. Użyj menu kontekstowego i wybierz opcję "Winamp-Pomoc (PL)" lub wciśnij klawisz F10, aby je wywołać (warunkiem jest zainstalowanie specjalnej wtyczki, dostępnej w moim rozszerzonym pakiecie językowym).

Aby ułatwić przeglądanie pomocy Winampa dokumentacja została podzielona na kilka dokumentów, w zależności od opisywanych treści. Zapraszam do zapoznania się z polskojęzyczną pomocą dla Winampa!

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę Windows.

Winamp for Android™


Dzięki aplikacji Winamp for Android, możesz łatwo odtwarzać, zarządzać i synchronizować muzykę ze swojego komputera Mac lub PC ze swoim urządzeniem Android. Winamp for Android jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania muzyką. Możesz również bezprzewodowo synchronizować muzykę, importować bibliotekę iTunes, mieć dostęp do darmowej muzyki, specjalnych funkcji, dostęp do ponad 50 000 internetowych stacji radiowych dzięki SHOUTcast.

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę Android.

Winamp for Mac


Aplikacja Winamp for Mac Sync Beta jest wciąż w fazie rozwoju. Celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego odtwarzacza multimediów, który będzie najlepszym odtwarzaczem na platformie Apple. Aplikacja Winamp for Mac Sync Beta jest bardzo prosta-może synchronizować bibliotekę z iTunes, skanować foldery z muzyką oraz tworzyć i zarządzać listami odtwarzania.

Przejdź do systemu pomocy dla Winampa na platformę MacOS.