Pobieranie

PROSZĘ O WSPARCIE FINANSOWE! MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO DALSZEGO ROZWOJU TEJ STRONY I JEJ AUTORA!

DOWNLOAD

Winamp jest odtwarzaczem multimedialnym, który pozwala na odtwarzanie większości formatów plików audio (w tym internetowych stacji radiowych) oraz wideo. Winamp współpracuje z przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi, pozwala na nagrywanie i zgrywanie płyt CD, posiada wbudowaną bibliotekę multimediów, korektor graficzny oraz wizualizacje. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi wtyczek ma możliwość praktycznie nieograniczonego rozszerzenia możliwości, zaś dzięki mechanizmowi skórek, może wyglądać jak tylko chcesz... Winamp dostępny jest na platformę Windows, Android oraz macOS. Jestem oficjalnym tłumaczem Winampa na język polski.


Stworzenie Polskigo Pakietu Językowego Winampa czy różnych dodatków lub narzędzi dla Winampa nie byłoby możliwe bez pomocy i wsparcia wielu osób. Chciałbym im serdecznie podziękować za ich pomoc, współpracę oraz czas spędzony wspólnie nad ich rozwojem. Mam nadzieję, że nasza praca dała wymierne korzyści dla całej społeczności użytkowników Winampa.

Moje podziękowania kieruję do Darren Owen aka DrO, Eddy Richman aka DJ Egg, Ben Allison aka Benski, Christoph Grether aka Koopa, ekipy Winamp Beta Team, ekipy Winamp Translation Team oraz ekipy Skin Consortium (Victor Brocaz aka Victhor, Martin Pöhlmann aka mpdeimos, Pieter Nieuwoudt aka pjn123).

Dziękuję również wszystkim innym, których nie sposób było wymienić... Dziękuję Wam za tę piękną wspólną podróż...

WINAMP DLA WINDOWS

W styczniu 2014 roku firma Radionomy (dostarcza ona wykonawcom, celebrytom, profesjonalnym nadawcom i miłośnikom muzyki narzędzia oraz infrastrukturę do tworzenia, nadawania i promocji wraz z monetyzacją ich własnych internetowych stacji radiowych) ogłosiła, że nabyła prawa do odtwarzacza Winamp oraz platformy radia internetowego SHOUTcast. Przejęcie to pozwoliło grupie Radionomy na dostęp do znacznie większej liczby odbiorców oraz możliwość zaoferowania użytkownikom nowych doświadczeń. Niestety w praktyce oznaczało to również zakończenie aktywnego rozwoju odtwarzacza Winamp na wszystkich platformach.
WINAMP 5.6.6.3516
Instalatory Winampa 5.6.6.3516 (32-Bit)

Ostatnia stabilna wersja Winampa (stworzona przez Nullsoft/AOL) została wydana 12 grudnia 2013 roku i została oznaczona numerem 5.6.6.3516. Jest to najlepsza i najbardziej dopracowana wersja jaka powstała. Oficjalna dystrybucja Winampa zawiera mój pakiet lokalizacyjny, który ma status oficjalnego polskiego pakietu językowego.

Należy zaznaczyć, że w wyniku zmiany właściciela niektóre komponenty Winampa przestały działać, niektóre zaś działały nieprawidłowo. Problemy te zostały rozwiązane poprzez wydanie załatanych instalatorów, które możesz pobrać poniżej.

Możesz zatem pobrać oficjalne (załatane) wydania Winampa Full oraz Lite (lekki odtwarzacz mp3/CD) w wersji angielskiej (en-US) oraz wielojęzykowe wydanie Winampa Full (wraz z wbudowanym polskim pakietem językowym). Możesz również pobrać oficjalne instalatory (niezałatane) Winampa Full oraz Lite w wersji polskiej (pl-PL). Instalatory te nie są niestety załatane i dlatego zaleca się również pobrać i zainstalować poprawki bezpieczeństwa wtyczek gen_jumpex oraz in_mp3.
POLSKI PAKIET JĘZYKOWY
Oficjalny Polski Pakiet Językowy Winampa 5.6.6.3516 (32-Bit)

Polski pakiet językowy jest oficjalnym polskim tłumaczeniem programu Winamp, które przygotowałem w porozumieniu z Nullsoft, Inc (AOL). Pakiet językowy stanowi tłumaczenie całego interfejsu Winampa, na które składa się tłumaczenie wszystkich wtyczek oraz skórek rozprowadzanych z Winampem. Ten pakiet językowy jest rozszerzoną wersją oficjalnego polskiego pakietu językowego, która zawiera dodatkowo tłumaczenie innych wtyczek rozszerzających funkcjonalność Winampa, które uznałem za godne uwagi. Zawiera również skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej oraz specjalną wtyczkę, która zapewnia dostęp do nieoficjalnej pomocy Winampa w polskiej wersji językowej.

Sposób instalacji rozszerzonej wersji polskiego pakietu językowego opisuje specjalna strona, będąca przewodnikiem instalacji Winampa PL. Szczegółowo przedstawiony jest tutaj każdy etap instalacji.


Polski Pakiet Językowy Winampa 5.6.6.3516 (32-Bit)


Odtwarzacz mediów: Winamp 5.6.6.3516
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 11860 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 2,04 MiB (2135175 bajtów)
SHA256: d6223d3eed5fc407094cdc732e4554545da8f70bd63d493aeeca73c9a918a7d0
WACUP (PREVIEW)
WinAmp Community Update Project (Winamp 5.6.6.3516)

WACUP (WinAmp Community Update Project) to niezależny projekt, którego celem jest dostarczenie nowych funkcji i poprawek błędów dla odtwarzacza Winamp. Twórcom projektu WACUP zależy na tym, aby Winamp był wciąż rozwijany prezentując przy tym najwyższą jakość i funkcjonalność. Ostatecznym celem jest stworzenie niezależnego odtwarzacza multimedialnego, który jest w pełni kompatybilny z Winampem.

WACUP zawiera wiele nowych wtyczek, które dodają dodatkowe funkcje do ostatniej wersji Winampa (5.6.6.3516) wydanej przez AOL. WACUP wykorzystuje również zalety architektury wtyczek, na której bazuje Winamp. Dzięki temu, możliwe jest stworzenie zamienników, które zapewniają lepszą implementacje w stosunku do wtyczek natywnie dołączonych do Winampa. Poprzez dołączanie i aktualizację skórek i wtyczek Winampa tworzonych przez niezależne podmioty, WACUP powinien zapewnić wszystko co potrzebuje większość użytkowników, którym zależy na Winampie i którzy chcą go używać przez kolejne lata.


WACUP (WinAmp Community Update Project)

Projekt WACUP jest aktywnie rozwijany. Wciąż jest jednak w fazie beta. Jeśli chcesz, możesz pomóc w tworzeniu i rozwijaniu programu stając się beta testerem. Możesz również wesprzeć projekt finansowo lub w dowolny inny sposób (testy, promocja, etc).

Aktualnie można pobrać wersję poglądową, która przedstawia postępy prac nad projektem. Wydawana jest ona publicznie w miesięcznych odstępach czasu.

WINAMP 5.8.0.3660 (Beta)
Instalator Winampa 5.8.0.3660 (32-Bit)

Najnowsza publiczna wersja Winampa została wydana 19 października 2018. Jest to wersja rozwojowa (BETA)! Docelowo, Winamp miał stać się całkowicie darmowy, co wymagało usunięcia licencjonowanego kodu lub jego zastąpienia. Zaleca się wybranie instalacji niestandardowej (custom), która pozwala na wybranie komponentów do zainstalowania. Instalacja standardowa (standard) domyślnie ustawia pełną instalację (w przypadku pierwszej instalacji) lub ostatnio wybrane komponenty (w przypadku aktualizacji).


Winamp 5.8.0.3660 (32-Bit)


Uwaga: Nad niektórymi funkcjonalnościami wciąż trwają prace (np. nowe wersje wtyczek in_mod oraz out_wasapi). Wciąż brak wsparcia dla funkcji wypalania płyt CD, funkcji automatycznego uzupełniania znaczników lub wyszukiwania informacji o muzycznych płytach CD z internetowej bazy danych. Również wciąż brak wersji wielojęzykowej instalatora (można używać pakietów językowych Winampa).POLSKI PAKIET JĘZYKOWY
Wersja rozszerzona Polskiego Pakietu Językowego Winampa 5.8.0.3660 Beta (32-Bit)

Polski pakiet językowy jest oficjalnym polskim tłumaczeniem programu Winamp, które przygotowałem w porozumieniu z wydawcą Winampa. Pakiet językowy stanowi tłumaczenie całego interfejsu Winampa, na które składa się tłumaczenie wszystkich wtyczek oraz skórek rozprowadzanych z Winampem. Ten pakiet językowy jest rozszerzoną wersją oficjalnego polskiego pakietu językowego, która zawiera dodatkowo skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej oraz specjalną wtyczkę, która zapewnia dostęp do nieoficjalnej pomocy Winampa w polskiej wersji językowej.


Polski Pakiet Językowy Winampa 5.8.0.3660 (32-Bit)


Odtwarzacz mediów: Winamp 5.8.0.3660
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 4925 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 1,65 MiB (1729591 bajtów)
SHA256: 875fd7b5ec9d6302d5a1fbca7b5b6e6362cdb5412d5ae9acb802ea81a2d2926a
WINAMP 5.9.0.9999 (RC)
Instalator Winampa 5.9.0.9999 (32-Bit)

Najnowsza publiczna wersja Winampa została wydana 26 lipca 2022. Jest to wersja rozwojowa (Release Candidate)!


Winamp 5.9.0.9999 (32-Bit)


Uwaga: Trwają prace nad wydaniem wersji finalnej. To jest wersja rozwojowa (kandydat do wydania)!

Winamp 5.9 (RC) to zwieńczenie 4 lat pracy, dwu zespołów programistów i przerwy wywołanej pandemią. Większość zmian dla użytkownika końcowego jest mało widoczna. Dużo pracy poświęcono na migrację całego projektu z VS2008 do VS2019 i możliwość poprawnej kompilacji całego projektu. Stworzone zostały podwaliny pod przyszłe wersje, w których twórcy skoncentrują się na konkretnych funkcjonalnościach.POLSKI PAKIET JĘZYKOWY
Wersja rozszerzona Polskiego Pakietu Językowego Winampa 5.9.0.9999 (32-Bit)

Polski pakiet językowy jest polskim tłumaczeniem programu Winamp, które przygotowałem w porozumieniu z wydawcą Winampa. Pakiet językowy stanowi tłumaczenie całego interfejsu Winampa, na które składa się tłumaczenie wszystkich wtyczek oraz skórek rozprowadzanych z Winampem. Ten pakiet językowy jest rozszerzoną wersją oficjalnego polskiego pakietu językowego, która zawiera dodatkowo skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej oraz specjalną wtyczkę, która zapewnia dostęp do nieoficjalnej pomocy Winampa w polskiej wersji językowej.


Polski Pakiet Językowy Winampa 5.9.0.9999 (32-Bit)

WINAMP DLA ANDROIDA

Winamp for Android™ to najlepszy odtwarzacz multimediów dla systemu Android. Aplikacja pozwala na odtwarzanie, zarządzanie i synchronizację muzyki ze swojego komputera Mac lub PC ze swoim urządzeniem Android. Winamp jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania muzyką, włączając w to bezprzewodową synchronizację z komputerem, import biblioteki iTunes oraz dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych dzięki SHOUTcast. Oficjalna dystrybucja Winampa na platformie Android zawiera mój pakiet lokalizacyjny, który ma status oficjalnego polskiego pakietu językowego.WINAMP FOR ANDORID
Aplikacje Winamp For Android / Winamp for Android™ PRO 1.4.15

W 2014 roku firma Radionomy (belgijski agregator sieciowych stacji radiowych) dokonała przejęcia odtwarzacza multimediów Winamp oraz technologii SHOUTcast. W wyniku tego, aplikacja Winamp for Android™ nie jest już rozwijana i nie jest oficjalnie dostępna (została usunięta ze sklepu Google Play).Winamp for Android™ 1.4.15Aplikacje dla Androida rozprowadzane są w formacie APK (Android Package Kit). Format ten jest odmianą formatu JAR. Pliki z rozszerzeniem .apk są używane do dystrybucji oraz instalacji oprogramowania na system Android. System Android jest systemem otwartym - możemy pobrać na niego pliki APK, uruchomić je i rozpocząć instalację programu. Wcześniej należy jednak w ustawieniach smartfona zezwolić na instalację oprogramowania z nieznanych źródeł.

WINAMP DLA MACOS

Aplikacja Winamp for Mac jest wciąż w fazie rozwoju. Celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego odtwarzacza multimediów, który będzie najlepszym odtwarzaczem na platformie Apple. Program jest bardzo prosty-może synchronizować bibliotekę z iTunes, skanować foldery z muzyką oraz tworzyć i zarządzać listami odtwarzania.WINAMP FOR MAC
Aplikacja Winamp For Mac 0.8.1.13 (Beta)

W 2014 roku firma Radionomy (belgijski agregator sieciowych stacji radiowych) dokonała przejęcia odtwarzacza multimediów Winamp oraz technologii SHOUTcast. W wyniku tego, aplikacja Winamp for Mac Sync nie jest już rozwijana.


Winamp For Mac 0.8.1.13


Winamp for Mac rozprowadzany jest w formacie DMG. Plik DMG jest montowalnym obrazem dysku utworzonym w systemie macOS. Zawiera dane bloku pierwotnego zazwyczaj skompresowane i czasami zaszyfrowane. Pliki DMG są powszechnie używane w instalatorach oprogramowania OS X pobieranych z Internetu i podłączanych do wirtualnego dysku na pulpicie po otwarciu.

PAKIETY IKON WINAMPA

Pakiety ikon Winampa to kolekcja bibliotek ikon, które zawierają zbiór predefiniowanych ikonek, które wyświetlane są dla plików o rozszerzeniu określającym typy plików powiązanych z Winampem. Biblioteki ikon Winampa szczególnie dobrze wyglądają w nowoczesnych systemach Windows, gdzie możliwe jest ich wyświetlenie w dużym rozmiarze (256x256 pikseli, w zależności od ustawień Eksploratora plików).

Dotychczas przygotowałem kilka pakietów ikon. Każdy z nich zawiera wiele różnych bibliotek ikon, które różnią się od siebie wzorem, kolorem lub motywem. Wszystkie informacje o pakietach ikon dla Winampa znajdziesz na stronie poświęconej pakietom ikon.WINAMP ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - Winamp Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 13 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim jest kwiat (i maskotka Winampa). Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie Winamp jak i WACUP. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon Winamp Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 2021 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 17,93 MiB (18804543 bajtów)
SHA256: 592260d2c745f3b73e5728630558c17fdbf16108bb4731d1f1cf89d0b65b2aae


WACUP ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - WACUP Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 14 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim są obiekty i pojęcia związane z astronomią. Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie WACUP jak i Winamp. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon WACUP Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa - WACUP Icon Pack


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 1042 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 21,48 MiB (22522606 bajtów)
SHA256: c14b02ec2080082cb821c98265571e89e8d93527e80c3b1a7276acf253c2cd65


THE FIRST ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - The First Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 7 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim jest odtwarzacz plików multimedialnych Winamp. Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie Winamp jak i WACUP. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon The First Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa - The First Icon Pack


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 6533 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 14,86 MiB (15578494 bajtów)
SHA256: 84ace51e10e36ae6606c75192952d54f6e99c8d44e544efb587584021a86944b


LLAMA ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - Llama Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 7 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim jest maskotka Winampa - Mike The Llama (znany również jako DJ Mike Llama). Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie Winamp jak i WACUP. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon Llama Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa - Llama Icon Pack


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 3481 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 14,97 MiB (15700147 bajtów)
SHA256: 795469323b7d24c7fc0044850cebada74643e64a7a67d6457e8e9f3c004afae2


COSMIC RHAPSODY ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - Cosmic Rhapsody Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 5 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim są obiekty i pojęcia związane z kosmosem. Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie Winamp jak i WACUP. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon Cosmic Rhapsody Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa - Cosmic Rhapsody Icon Pack


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 4026 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 11,06 MiB (11601783 bajtów)
SHA256: dab51bc5d6e3aa23021a7fbb2063078dd2580b9c5ee8fb937c3d21a26a8da50f


MAGIC COLOURS ICON PACK
Pakiet ikon dla Winampa - Magic Colours Icon Pack 3.4

Instalator pakietu ikon zawiera 5 bibliotek ikon. Każda z nich jest nieco inna. Motywem przewodnim są kolory. Układ oraz kolorystyka różnią się w zależności od wybranej biblioteki ikon. Dzięki zawansowanemu instalatorowi (stworzonemu w NSIS) ten pakiet ikon może być zainstalowany zarówno w programie Winamp jak i WACUP. Aby dowiedzieć się więcej, możesz zapoznać się ze specjalnym dokumentem, który szczegółowo opisuje pakiet ikon Magic Colours Icon Pack.


Pakiet ikon Winampa - Magic Colours Icon Pack


Odtwarzacz mediów: Winamp + JTFE / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 2075 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 11,16 MiB (11705374 bajtów)
SHA256: 8aecc8ae92da5e24ecfbb57dae2f0f4f7363b654ed993fb0f69959c06feecc0f
SCHEMATY KOLORÓW WINAMPA

Pakiety schematów kolorów Winampa to zbiór specjalnych plików tekstowych, które definiują wygląd skórek Winampa. Pliki tekstowe zapisywane są w formacie XML. Każdy z elementów skórki wyświetlany jest w określonym kolorze. Dzięki schematom kolorów Winamp może przybierać kolory jakie tylko chcesz. Wszystkie informacje o pakietach schematów kolorów dla Winampa znajdziesz na stronie poświęconej schematom kolorów.WINAMP COLOR THEMES
Pakiet schematów kolorów dla Winampa

Ten instalator pozwala na zainstalowanie mnóstwa różnych schematów kolorów, które utworzone zostały przez użytkowników forum Winampa. Umożliwia on również instalację edytora kolorów v2.3.0 (narzędzie, które umożliwia użytkownikowi stworzenie własnych schematów kolorów). Pakiet zawiera 170 schematów kolorów przeznaczonych dla skórki Winamp Modern oraz 117 schematów kolorów dla skórek Bento / Big Bento.


Pakiety schematów kolorów


Odtwarzacz mediów: Winamp / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 17426 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2010 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 1,84 MiB (1933009 bajtów)
SHA256: 391053c2a2d2744bfe59b6f5c0ff6e0f1777e9a71b8726f3ca5c7281a114f9b4
WINAMP TOOLS

Pakiet Winamp Tools jest kolekcją kilku programów, które wykonują określone zadania powiązane z Winampem. Każdy z programów przeznaczony jest do ściśle określonego celu. All About Winamp prezentuje wszystkie informacje o Winampie, Winamp Backup & Restore umożliwia stworzenie i przywrócenie kopii zapasowej ustawień i plików Winampa, zaś Winamp Translation umożliwia pomoc w lokalizacji plików językowych Winampa. Oprócz tego, instalator kopiuje również program Winamp Tools (WALauncher). Służy on tylko i wyłącznie do zarządzania i uruchamiania poszczególnych składników pakietu Winamp Tools. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej pakietowi Winamp Tools.

Programów z pakietu Winamp Tools można również używać w wersji przenośnej (wszystkie ustawienia przechowywane są w katalogu programu).WINAMP TOOLS
Instalator pakietu Winamp Tools 10.4 dla Winampa

Instalator pakietu Winamp Tools pozwala na łatwą i szybką ich instalację, z możliwością wyboru trybu instalacji (przenośna lub normalna), wyboru programów do zainstalowania (możesz zainstalować następujące narzędzia: All About Winamp, Winamp Backup & Restore oraz Winamp Translation. Winamp Tools (WALauncher) jest elementem, który scala cały pakiet).


Instalator Winamp Tools


Odtwarzacz mediów: Winamp / WACUP
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 5462 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Licencja: Freeware
Wymagania: Windows 7+
Rozmiar pliku: 15,47 MiB (16218520 bajtów)
SHA256: 26581991cb128402a2c244692f61dcaaedfe28463db290fda2ddc9f6567f1671


ALL ABOUT WINAMP
Narzędzie pakietu Winampa Tools - All About Winamp 10.4 (32/64-Bit)

All About Winamp (WAAbout) to program, dzięki któremu możliwe jest zebranie i wyświetlenie informacji o programie Winamp. Wyniki prezentowane są w zwięzłym i czytelnym raporcie w formacie tekstowym lub HTML. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej programowi All About Winamp.All About Winamp
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 2136 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 3,91 MiB (4096897 bajtów)
SHA256: 19b095a7f952cc8e3c368f68ba71131fa079db73efcae4f2895156f43c80c4e5

Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 2372 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 4,49 MiB (4706906 bajtów)
SHA256: 62125eaceca7efb5ca2884eb4798df5b245dc2e63b9a2ac833dc044536c7c770


WINAMP BACKUP & RESTORE
Narzędzie pakietu Winampa Tools - Winamp Backup & Restore 10.4 (32/64-Bit)

Winamp Backup & Restore (WABackup&Restore) to program, dzięki któremu można utworzyć kopię zapasową plików oraz ustawień programu Winamp i przywrócić ją, gdy jest taka potrzeba. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej programowi Winamp Backup & Restore.Winamp Backup & Restore
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 1558 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 3,73 MiB (3912133 bajtów)
SHA256: 20e7e1441b41d3636269548affbdcbdaea82cf4db388e07133de3788a25db19c

Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 1725 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 4,21 MiB (4416353 bajtów)
SHA256: 1d16d0ab260a26e609e9bb262a4150e0c949cb2e31686cfe7a9e4bed0ea228a9


WINAMP TRANSLATION
Narzędzie pakietu Winampa Tools - Winamp Translation 10.4 (32/64-Bit)

Winamp Translation (WATranslator) to program, który ułatwia i organizuje proces tłumaczenia interfejsu programu Winamp. Możliwe jest wygenerowanie pakietu językowego Winampa. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej programowi Winamp Translation.Winamp Translation
Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 2699 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 2,26 MiB (2369825 bajtów)
SHA256: aa0c4461e1d856f9fa63012d1332b621a44ec72fbf60cdd5e0c7ad71fc781d50

Data wydania: 31 sierpnia 2021 (Pobrano 3403 razy)
Prawa autorskie: Copyright © 2004 - 2022 Paweł Porwisz
Wymagania (Licencja): Windows 7+ (Freeware)
Rozmiar pliku: 2,63 MiB (2761877 bajtów)
SHA256: 29de2e98e6068cd443ac7c99d26ec1038898b453fb7b00a96b98bcaf08ccb1f1