WSPARCIE


UFM

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Najnowszą wersją jest wersja Ultimate File Manager 6.2, która została wydana 1 stycznia 2020 roku. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Ultimate File Manager udostępniany jest całkowicie za darmo. Jego tworzenie jest wspaniałą przygodą oraz daje mnóstwo satysfakcji. Mam nadzieję, że efekty pracy nad projektem są zadawalające i cieszą się Waszym uznaniem. Rozwijanie takiego projektu generuje jednak niestety pewne koszta (są to przede wszystkim koszta utrzymania serwera). Niebagatelnym jest też czas przeznaczony na jego rozwijanie.


Proszę Was zatem o wsparcie finansowe. Wpłacając dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem projektu Ultimate File Manager. Każda, nawet najmniejsza wpłata jest olbrzymią motywacją do dalszej pracy.

Możecie dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku (BRE Bank SA) lub też możecie skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych systemu PayPal. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, a zostaniecie przekierowani do systemu PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie przekazać dowolną kwotę.

PayPal

Wszystkim tym, którzy już dokonali wpłaty i tym samym przyczynili się do dalszego rozwoju projektu bardzo dziękuję.