DOWNLOAD


NSIS

NSIS - Skryptowy System Instalacji Nullsoft (Nullsoft Scriptable Install System) jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Rozprowadzany jest na licencji open source i jest całkowicie darmowy dla dowolnego zastosowania. Instalatory utworzone w NSIS pozwalają na instalowanie, deinstalowanie, zmianę systemowych ustawień, wyodrębnianie plików, itp. NSIS oparty jest na skryptach, możesz w pełni kontrolować każdą część instalatora. Zastosowany język skryptowy obsługuje zmienne, funkcje oraz manipulowanie łańcuchami znaków, tak jak normalne języki programowania - ale zaprojektowany jest specjalnie do tworzenia instalatorów.

Możesz tutaj pobrać instalator wraz z kodami źródłowymi najnowszej wersji NSIS PL.


Pobieranie NSIS PL

Poniższe łącza pozwalają na pobranie najnowszej wersji oprogramowania NSIS PL wraz z kodami źródłowymi. NSIS PL stworzony został na podstawie dystrybucji NSIS rozwijanej przez społeczność NSIS.


NSIS PL 3.03
Wydany 9 marca 2018


NSIS PL


Instalator NSIS PL 3.03
Pobierz instalator NSIS PL (2.43 MB).
Plik pobrano: 47 razy.

Kod źródłowy NSIS PL 3.03
Pobierz kod źródłowy NSIS PL (4.97 MB).
Plik pobrano: 43 razy.


Archiwum NSIS PL

NSIS PL wciąż jest rozwijany. Co określony czas wydawane są nowe wersje, które dodają nowe funkcjonalności, poprawiają znalezione błędy. W tym dokumencie zgromadzone zostały wszystkie istniejące wersje programu.