WSPARCIE


NSIS

NSIS - Skryptowy System Instalacji Nullsoft (Nullsoft Scriptable Install System) jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora dla Windows. Rozprowadzany jest na licencji open source i jest całkowicie darmowy dla dowolnego zastosowania. Instalatory utworzone w NSIS pozwalają na instalowanie, deinstalowanie, zmianę systemowych ustawień, wyodrębnianie plików, itp. NSIS oparty jest na skryptach, możesz w pełni kontrolować każdą część instalatora. Zastosowany język skryptowy obsługuje zmienne, funkcje oraz manipulowanie łańcuchami znaków, tak jak normalne języki programowania - ale zaprojektowany jest specjalnie do tworzenia instalatorów.

Projekt NSIS PL udostępniany jest całkowicie za darmo. Jego tworzenie jest wspaniałą przygodą oraz daje mnóstwo satysfakcji. Mam nadzieję, że efekty pracy nad projektem są zadawalające i cieszą się Waszym uznaniem. Rozwijanie takiego projektu generuje jednak niestety pewne koszta (są to przede wszystkim koszta utrzymania serwera). Niebagatelnym jest też czas przeznaczony na jego rozwijanie.


Proszę Was zatem o wsparcie finansowe. Wpłacając dowolną kwotę docenisz mój wysiłek oraz czas spędzony nad rozwijaniem projektu NSIS PL (polskiej wersji NSIS). Każda, nawet najmniejsza wpłata jest olbrzymią motywacją do dalszej pracy.

Możecie dokonać bezpośredniej wpłaty na podane poniżej konto bankowe w mBanku (BRE Bank SA) lub też możecie skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych systemu PayPal. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, a zostaniecie przekierowani do systemu PayPal, w którym można szybko i bezpiecznie przekazać dowolną kwotę.

PayPal

Wszystkim tym, którzy już dokonali wpłaty i tym samym przyczynili się do dalszego rozwoju projektu bardzo dziękuję.