Pomoc Winampa


Winamp dostępny jest na platformę Windows, Android oraz Mac. System pomocy w polskiej wersji językowej opisuje wszystko to, co powinieneś wiedzieć o sposobie działania Winampa. Opisywany przewodnik ma status nieoficjalnego.

Przewodnik powstał po to, aby uczynić korzystanie z Winampa prostszym i bardziej zrozumiałym. Opisuje podstawowe czynności i możliwości naszego ulubionego programu, dla każdej z platform. Jest także uzupełnieniem oficjalnego pakietu spolszczającego Winamp na platformę Windows oraz tłumaczenia interfejsu programu na platformie Android (tłumaczenia mojego autorstwa).


Spis treści


Aby przejść do systemu pomocy wybierz platformę:


Winamp dla Windows

Polska wersja pomocy dostępna jest poprzez wybranie opcji "Winamp - Pomoc (PL)" z menu kontekstowego lub poprzez wciśnięcie klawisza F10 (warunkiem jest zainstalowanie specjalnej wtyczki, dostępnej w moim rozszerzonym pakiecie językowym).

System pomocy dla Winampa na platformę Windows uzupełniony jest o szereg dokumentów, które pozwalają na jeszcze lepsze poznanie Winampa.


Winamp for Android™

Dzięki aplikacji Winamp for Android, możesz łatwo odtwarzać, zarządzać i synchronizować muzykę ze swojego komputera Mac lub PC ze swoim urządzeniem Android. Winamp for Android jest kompletnym rozwiązaniem do zarządzania muzyką. Możesz również bezprzewodowo synchronizować muzykę, importować bibliotekę iTunes, mieć dostęp do darmowej muzyki, specjalnych funkcji, dostęp do ponad 50 000 internetowych stacji radiowych dzięki SHOUTcast. Winamp for Android można pobrać z serwisu Google Play.


Winamp for Mac

Aplikacja Winamp for Mac jest wciąż w fazie rozwoju. Celem jest stworzenie w pełni funkcjonalnego odtwarzacza multimediów, który będzie najlepszym odtwarzaczem na platformie Apple.