Ultimate File Manager


UFM

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym Menedżerem Plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko daje najlepsze wrażenia, cokolwiek chcesz zrobić!

Pakiet Ultimate File Manager przeznaczony jest na system Windows i rozprowadzany jest w formie instalatora, który napisany został w NSIS. Instalator jest prosty i intuicyjny. Jego zadaniem jest skopiowanie wszystkich wymaganych plików i odpowiednie skonfigurowanie systemu (dostępna jest również instalacja wersji przenośnej). Ultimate File Manager może być uruchamiany zarówno w systemie 32 bitowym jak i 64 bitowym (w zależności od wybranej wersji instalatora).

Siłą pakietu Ultimate File Manager jest odpowiednio skonfigurowany menedżer plików, który wzbogacony jest o najlepsze wtyczki rozszerzające jego funkcjonalność oraz o starannie dobrane zewnętrzne programy. Pakiet Ultimate File Manager pozwala na wybór odpowiedniego menedżera plików na etapie instalacji. Dostępne są następujące menedżery plików:

Total Commander to najlepszy menedżer plików dla Windows (dostępny jest również na urządzenia mobilne - przede wszystkim urządzenia z systemem Android oraz Windows Phone). Program rozprowadzany jest na licencji Shareware i po określonym czasie należy wykupić licencję.

Multi Commander to wspaniała alternatywa dla programu Total Commander. To menedżer plików przeznaczony na platformę Windows, który korzysta z popularnego i wydajnego dwu panelowego interfejsu. Multi Commander posiada wszystko to, co potrzebujesz w swojej codziennej pracy z plikami, aby zwiększyć szybkość i wydajność. Co najważniejsze program jest całkowicie darmowy!