Projekty

Oto projekty, nad którymi obecnie pracuję. Większość czasu poświęcam obecnie projektom Winamp PL oraz NSIS PL, jednak zapraszam do zapoznania się z wszystkimi. Mam nadzieję, że będą Wam przydatne.Winamp PL

Winamp

Winamp jest darmowym, bardzo popularnym odtwarzaczem multimedialnym, stworzonym przez Nullsoft. Jestem autorem oficjalnego polskiego pakietu językowego Winampa.

Projekt Winamp PL ma na celu popularyzację programu Winamp w Polsce. Znajdziesz tutaj jego szczegółowy opis, polski, nieoficjalny system pomocy wraz z FAQ, ciekawostki oraz różne dodatki do pobrania, między innymi oficjalny polski pakiet językowy (także jego rozszerzoną wersję). Zapraszam!

NSIS PL

NSIS

NSIS - Skryptowy System Instalacji Nullsoft (Nullsoft Scriptable Install System) jest narzędziem, które pozwala programistom na stworzenie instalatora działającego na platformie Windows. Program rozprowadzany jest na licencji open source i jest całkowicie darmowy dla dowolnego zastosowania.

Projekt NSIS PL ma na celu popularyzację programu NSIS w Polsce. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu, polską dokumentację, opis poszczególnych wtyczek oraz możliwość pobrania spolonizowanego interfejsu NSIS. Zapraszam!

Install Creator PL

Install Creator

Install Creator jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny instalator. Stworzony został przez ClickTeam i rozprowadzany jest w kilku wersjach. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Install Creator PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!

Patch Maker PL

Patch Maker

Patch Maker jest programem, dzięki któremu w prosty sposób stworzymy własny, profesjonalny program aktualizujący, popularnie zwany łatką. Stworzony został przez ClickTeam. Jest bardzo funkcjonalny i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Projekt Patch Maker PL ma na celu propagowanie dobrego, darmowego oprogramowania. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis programu oraz możesz pobrać polskie nakładki spolszczające. Zapraszam!

HxD PL

HxD

HxD to zaawansowany edytor szesnastkowy, pozwalający na niskopoziomową edycję plików, dysków twardych i obrazów nośników CD/DVD. Poza samą edycją program oferuje dodatkowo funkcje prostego porównywania plików, ich dzielenia, łączenia i dokładnego usuwania, analizy graficznej oraz generowania sum kontrolnych, a także innych skonfigurowanych przez użytkownika.

Projekt HxD PL ma na celu przybliżenie programu polskiemu użytkownikowi. Aby to zrealizować, stworzyłem przy współpracy z autorem programu, jego polską wersję. Polecam!